Dedykowane instalacje

EuropeGAS Sp. z o.o. od samego początku stawia na rozwój i wysoką jakość swoich produktów. W dziale badawczo – rozwojowym, gdzie pracują doskonali fachowcy, a przy tym pasjonaci powstają wysokiej klasy podzespoły do LPG i CNG.  To dzięki ich pomysłom i rozwiązaniom spółka EuropeGas od 2016 roku produkuje dedykowane instalacje gazowe do samochodów marki SsangYong. Pierwsza komercyjna kooperacja EuropeGAS z Importerem samochodów Koreańskich, Spółką SsangYong Motors Polska zaowocowała stworzeniem instalacji LPG i CNG dedykowanych do benzynowych modeli SsangYong Tivoli, XLV i Korando. Zestawy EuropeGAS LPG dostępne są u wszystkich dealerów marki SsangYong na terenie Polski z gwarancją na instalację 5 lat lub 100 000 km przebiegu.

Zespół specjalistów z EuropeGAS opracował także autorskie rozwiązanie bezpośredniego wtrysku do modelu SsangYong REXTON. W EuropeGAS jesteśmy przygotowani na kooperację z koncernami samochodowymi i sieciami dealerskimi. Gwarantujemy wsparcie techniczne i marketingowe podmiotom współpracującym z EuropeGAS Wiazka elektryczna systemu umożliwia podłączenie sterownika wtrysku gazu oraz wariatora wyprzedzenia zapłonu.

Zastosowanie wariatora zapłonu poprawia dynamikę jazdy gdy auto zasilane jest CNG. 3 zbiorniki CNG umożliwiające zatankowanie ok. 16 kg CNG zamocowane pod płaską podłogą bagażnika XLV zapewniają zasięg ok. 300 km podczas jazdy na gazie ziemnym.* Zawór tankowania CNG umieszczony został pod klapką wlewu benzyny, *W modelu Tivoli są to 2 zbiorniki CNG umożliwiające zatankowanie ok. 10,5 kg CNG zapewniające zasięg ok. 200 km podczas jazdy na gazie ziemnym.

Nasza instalacja gazowa instalowana jest również z powodzeniem w samochodach marki Subaru dzięki współpracy naszego dystrybutora w Hiszpanii. Obecnie prowadzone są intensywne prace nad instalacja do Fiata Tipo. Dedykowane instalacje LPG lub CNG to nie tylko odpowiedni dobór komponentów samej instalacji ale także projekty i produkcja całego potrzebnego osprzętu do zamontowania instalacji w samochodzie.

Menu